Список учасників Сталева Грань – 19.

Организації, компанії, об’єднання, майстри.

– ООО «Кізляр Україна»
– Компанія «Ібіс»
– Компанія «FIBEX»
– Компанія «Івман»
– Компанія CobbleBlade
– Інтернет — магазин «X-Gear»
– Інтернет — магазин «Hapstone.pro»
– Cuprum Jewelry
– Nitecore Україна
– OLIGHT Україна
– Sanrenmu (Санренму)
– SOG Україна
– ТОВ «АВАНТМАРКЕТ»
– Ножовий бренд Z
– MENSTOYS.NET.UA
– Berest Brothers Customs
– nozheman.club
– Ветеранпром
– «Лохвицька кузня»
– Узбекські пчаки
– Вітчизняний бренд “Колодач”
– «Ernie’s Archery & Hobby Shop»
– Кременчукська спілка ковалів Полтавщини
– Майстерня українського гончарства Sakhno Art
– Майстерня по заточке «Shark»
– Ножова майстерня Wladforge
– Ножовий Центр “Булат”
– Творческая Мастерская “Юстасия”
– Центр Традиційного Ковальского Ремесла
– Gera — луки и стріли
– “Jah Surya” Dance Group
– Федерація кунгфу Украины
– Федерація крав-мага Украины
– Федерація “Косікі карате”
– Будзинкан Україна сибу додзьо
– Клуб ножового бою “Клинок”
– Клуб «Росичі»
– Клуб “Griffins”
– Кузня Петра
– Гільдія Лучників України
– Школа Дай Банг
– Парк “Київська Русь”
– Спортивна команда Айна Бера
– Етнографічний комплекс «Українське село»
– Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ
– Blade Brothers Knives
– Muzyka HM
– Військово – патріотичний клуб “РАТИБОР”

Медіа-підтримка.

Guns.ua
Bodo.ua

Туристичний партнер.

AVIAUA TRAVEL GROUP

Музеї

Гості шоу

Grill bar Bacon

Охорона

Батальон спеціального призначення “Київ-2”

Мастера.

– Абрашин Микола
– Аміс Алексей
– Анісенко Руслан
– Афонченко Олександр
– Бейсюк Мирослав
– Бєлінський Андрій
– Бєлінський Георгій
– Бєлінський Євген
– Богуцький Сергій
– Бойченко Олександр
– Буйняк Сергей
– Бурковський Андрій
– Веріжніков Григорій
– Віра Віктор
– Вишневський Сергій
– Говор Олександр
– Головач Іван
– Головачов Іван
– Горик Артур
– Грибінець Ярослав
– Дейнега Олександр
– Дещенко Ігор
– Дуневич Руслан
– Закладний Андрій
– Здоревський Олександр
– Зеленько Роман
– Зубрицький Андрій
– Іщенко Віталій
– Камінський Ярослав
– Касьонкін Віталій
– Кащенко Володимир
– Кацагоров Павел
– Клєцов Костянтин
– Князюк Володимир
– Кобець Андрій
– Коломієць Вадим
– Кондрашов Роман
– Кондратюк Віталій
– Кострома Андрій
– Кравченко Лев
– Кравченко Михайло
– Красюк Станіслав М.
– Красюк Станіслав С.
– Крутько Олександр
– Криштальов Сергій
– Кузьміч Андрій
– Куліков Віктор
– Лесючевський Олег
– Лещук Олег
– Лях Олексій
– Мартиненко Ігор
– Марюта Роман
– Марюта Руслан
– Михайловська Олена
– Михайловський Сергій
– Мимріков Іван
– Нестеренко Олексій
– Оводенко Дмитро
– Олексюк Микола
– Орлов Андрій
– Парійчук Микола
– Пашко Петро
– Пілюгін Віталій
– Поляковський Сергій
– Пономарьов Володимир
– Продан Сергій
– Радченко Андрій
– Рева Андрій
– Руденко Сергій
– Ровдо Олексій
– Савченко Сергій
– Семенюк Дмитро
– Середюк Олександр
– Синенко Сергій
– Сокрута Дмитро
– Стеценко Станіслав
– Стиран Олексій
– Сухомлинов Максим
– Тесля Роман
– Тарасенко Ірина
– Тащук Сергій
– Устинов Артем
– Устинов Ілля
– Хохлов Евгений
– Фальшук Богдан
– Ферчук Олег
– Фецинець Святослав
– Фірсов Сергій
Эйдер Дмитро
– Шатов Антон
– Шкурапет Олександр
– Шостак Антон
– Чемкаєв Сергій
– Чіп Микола
– Чулан Сергій
– Ярош Володимир
– Ярошевський Віктор
– Ясинецький Леонід