Список учасників фестивалю Майстри Сталевої Грані II.

Організації, підприємства, об’єднання.

– Blade Brothers Knives
– Bujinkan Ukraine Dojo Fusei Shibu-kai
– CobbleBlade
Gera — луки та стріли
– Night Office studio – МультІсторії
– UKRNIZH
ТМ “Vozhd jewels”
Master-krami
– Клуб «Росичі»
– Клуб “Griffins”
– Ковальська майстерня “Дархан”
– Лохвицька Кузня
Kolozenko Tatyana – Cuprum Jewelry
– Кузня Петра
– Майстерня Росланда
– Майстерня українського гончарства Sakhno Art
– Вітчизняний бренд “Колодач”
– Узбекські пчаки
– Ножовий центр “Булат”
Центр спеціальної підготовки
– Етнографічний комплекс «Українське село»
Національний музей народної архітектури та побуту України:
Народний майстер Вікторія Філь – майстер-класи по петриківському розпису
Народний майстер Білоус Оксана – майстер-класи по писанкарству та розпису пряника
Народний майстер Базілеєв Олександр – майстер-класи по різьбленню дерева
Народний майстер Рущак Олена – майстер-класи по виготовленню виробів з кукурудзи
Народний майстер Попова Олена – майстер-класи по ткацтву
Піданов Андрій – майстер-класи майстер-класи по ткацтву та виготовленню дерев’яної іграшки
Білих Тетяна – майстер-класи по виготовленню ляльки – мотанки
Зубарева Лариса – майстер-класи по декупажу та валянню з вовни
Чорний Микола – майстер-класи по гончарству (косівська кераміка)
Лауреат премії Марка Черемшини Гумен Любов – майстер-класи по художній обробці шкіри
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана
Олена Ісаченко, старший науковий співробітник
Світлана Демченко, старший науковий співробітник
Майстер-клас з реставрації
Майстер-клас з виготовлення виробів із кольорового солоного тіста

Медіа-підтримка.

relax.com.ua
Guns.ua
Bodo.ua
KISS FM

Туристичні партнери.
WONDERS & HOLIDAYS
AVIAUA TRAVEL GROUP

Музеї

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана
Національний музей народної архітектури та побуту України

Гості шоу

Арапник: Єсаул Юрій
Київський кобзарський цех

Охорона

Батальон спеціального призначення “Київ”

Майстри.

– Анисенко Руслан
– Бейсюк Мирослав
– Бєлінський Андрій
– Бєлінський Георгій
– Бєлінський Євген
– Бойченко Олександр
– Василюк Володимир
Вишневський Сергій – ТМ “Вовкулака”
– Головачов Іван
– Дейнега Олександр
– Джоган Костянтин
– Дуневич Руслан
– Заболотніков Валерій (Доктор)
– Закладний Андрій
– Іванько Богдан – Майстерня Торвальда
Іщенко Віталій
– Эйдер Дмитро
– Кащенко Володимир
– Клецов Костянтин
– Кобець Андрій
– Коломієць Вадим
Кондрашов Роман – Cimmerian custom knives
– Корх Михайло
– Кравченко Лев
– Кравченко Михайло
– Красюк Станіслав М.
– Красюк Станіслав С.
– Крутько Олександр
– Кузнєцов Дмитро
– Кузьміч Андрій
– Марюта Роман
– Марюта Руслан
– Мухін Дмитро
– Нина Олександр
– Оводенко Дмитро
– Парійчук Микола
– Пашко Петро
– Пілюгін Віталій
– Поляковський Сергій – “Серп”, ковані вироби”
– Радченко Костянтин
– Руденко Сергій
– Саварін Богдан
– Середюк Олександр
– Сокрута Дмитро
– Тарасенко Ірина
– Тащук Сергій
– Фецинець Святослав
– Фірсов Сергій, Кузня Цвях
– Чечко Володимир
– Чип Микола
– Шостак Антон – Shostak knives
– Ярош Володимир