Ножовий майстер Хохлов Євген Миколайович

Ножовий майстер Хохлов Євген Миколайович

Рік народження.

1987

Місце проживання.

Київ

З якого року почав займатися виготовленням ножів.

Професійно з 2010-го, після закінчення університету, а як хобі з 2006-го.

З якої причини зайнявся цією справою.

Малювання, скульптура, робота з деревом, бажання створювати красиві речі і тяга до гострих предметів, привели мене до ножеделію.

Який стиль воліє і чому.

Чи не віддаю переваги стилям, для мене або є гармонія в ножі, або її немає. Сам не намагаюся робити в якому то стилі, віддаю перевагу індивідуальність, власний дизайн.

Які матеріали використовує і чому.

Клинки роблю з нержавіючої сталі порошкової металургії, в основному з М390 і S90V, вважаю ці стали кращими, для робочих ножів. Матеріал рукояті вибираю в залежності від дизайну ножа і його призначення. Для робочих ножів, віддаю перевагу і рекомендую клієнтам композити (текстоліти) на основі лляних, скловолоконних і вуглеволоконних тканин. Дуже красиво виглядають ножі з дерев’яними або кістяними накладками, але такі матеріали потребують догляду, точніше дбайливого ставлення, інакше можуть втратити вигляд.

На яку цільову аудиторію орієнтується.

В основному це мисливці і колекціонери.

Чи робить ніж сам повністю або співпрацює з ковалями, іншими майстрами.

Працюю з двома учнями. Володимир Пономарьов з 2013 року в майстерні, в основному займається піхвами і рукояті. Денис Марін працює над клинками з 2015 року, він ще вчиться, але у нього добре виходить. Деякі ножі я роблю сам повністю, а деякі лише від частини, хоча виготовлення кожного ножа проходить під моїм контролем, та й Володимир з Денисом виступають контролерами моєї роботи, в загальному працюємо однією командою.

Чи є це основним заняттям.

Так, навіть більше того.

Освіта (спеціальність).

Столяр червонодеревець, інженер-технолог деревообробки.

Контакти.

Через організаторів ножового шоу “Сталева Грань”