Ножовий майстер Стеценко Станіслав Васильович

Ножовий майстер Стеценко Станіслав Васильович

Рік народження.

1988

Місце проживання.

Київ

З якого року почав займатися виготовленням ножів.

Цікавився ще з дитинства, але усвідомлено займатися почав в кінці 2014 року.

З якої причини зайнявся цією справою.

Це важко пояснити. Я довго зважував, вирішувалося, мотивувався знанням і порадами більш досвідчених майстрів, а в результаті прийшов до висновку що хочу цим займатися. Напевно творчість- це основна причина.

Який стиль воліє і чому.

Намагаюся поступово охоплювати і розвиватися в різних напрямках, щоб в результаті працювати в своєму стилі з багажем знань і досвіду.

Які матеріали використовує і чому.

Віддаю перевагу практичність, але не на шкоду зовнішньому вигляду і характеру ножа. Для рукоятей використовую композити, стабілізовані матеріали або деревину найменш схильну до атмосферного впливу, ріг, в процесі вивчення і метали. Вибір стали цілком визначає стиль і завдання клинка. На даний момент працюю з сучасними прокатними або порошковими сталями.

На яку цільову аудиторію орієнтується.

Чи не ставлю для себе рамок. Кожна людина рано чи пізно хоче собі ніж, і моє завдання зробити хорошого помічника на кухню або вірного друга в поході, на полюванні.

Чи робить ніж сам повністю або співпрацює з ковалями, іншими майстрами.

Починаю з олівця і чистого аркуша (малювання – це найкращий для мене спосіб зрозуміти ніж), закінчую вже готовим виробом. Все роблю сам крім термообробки. Віддаю перевагу цю роботу надати людям, які гарантують максимально якісний результат.

Чи є це основним заняттям.

Основне заняття – це музика. Ножеделіе – хобі з потенціалом.

Освіта (спеціальність).

Вища музична, артист оркестру.

Контакти.

Через організаторів ножового шоу “Сталева Грань”.